Ручний звір лиходійки (The Beast Tamed by the Evil Woman)

Ручний звір лиходійки (The Beast Tamed by the Evil Woman)Назва: Ручний звір лиходійки
Тип: Манхва
Переклад: Валор
Рік: 2022
Жанри: Драматургія, Психологія, Фентезі

 

 

 

Анотація до книги Ручний звір лиходійки (The Beast Tamed by the Evil Woman)

Японська , французька , південнокитайська Я володів тілом соціопатичної лиходійки Ілляни! Зла лиходійка, яка підбирає хлопчика на ім’я Магнус і виховує його, як їй заманеться… що Ілліана – це я?! «Я збираюся приборкати тебе в звіра, який нічого не може робити без мене. Так само, як ти зробив зі мною». А через 2 роки той, хто став імператором, почав свою помсту. Вибачте, автор! Ілліана була грішницею, але чому я маю терпіти його помсту? Я був просто звичайним читачем на ім’я Юна! (Аніліст )

Єдиний справжній лиходій у романі, взяв красеня і приручив його на все життя. Довівши свій страх до межі, він навчився благати її, ставши звіром, від якого ніколи не втече, навіть якщо послабить повідок. Однак одного разу звір закохується і стає імператором у жінку, яка його врятувала, і занурює злу жінку у вічне рабство.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka