«Розпали мене. Книга 3» Тагере Мафі

«Розпали мене. Книга 3» Тагере МафіНазва: Розпали мене. Книга 3
Письменник: Тагере Мафі
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Книги для підлітків, Фентезі, Любовне фентезі, Любовні романи

Анотація до книги «Розпали мене. Книга 3» Тагере Мафі

«Розпали мене. Книга 3» Тагере Мафі — це кульмінація захоплюючої трилогії про Джульєтту, дівчину з неймовірними здібностями, яка опиняється в епіцентрі війни. Її новий дім, Омега-Пойнт, було знищено, і вона не знає, чи вижив хтось із її друзів-повстанців, а головне — чи вижив Адам. Незважаючи на втрати та хаос, Джульєтта залишається вірною своїй меті: знищити «Відродження».

Єдиний, хто може їй допомогти, — Варнер, той, кого ще недавно вона вважала своїм найлютішим ворогом. Врятувавши її життя, Варнер обіцяє навчити Джульєтту контролювати свої сили та допомогти врятувати світ. Проте за свою допомогу він може зажадати щось натомість…

Ця книга пронизана інтригами, напругою та емоціями. Джульєтта повинна навчитися довіряти своїм ворогам і в той же час боротися за свою свободу та майбутнє світу.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Розпали мене. Книга 3» Тагере Мафі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.