«Розгадай мене. Книга 2» Тагере Мафі

«Розгадай мене. Книга 2» Тагере Мафі Назва: Розгадай мене. Книга 2
Письменник: Тагере Мафі
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Книги для підлітків, Любовні романи

Анотація до книги «Розгадай мене. Книга 2» Тагере Мафі

«Розгадай мене. Книга 2» Тагере Мафі — захоплююча продовження історії Джульєтти, дівчини зі смертельним даром, яка опинилася на роздоріжжі між любов’ю та небезпекою. Її поцілунки з Адамом такі ж шалені, як і їхня боротьба за свободу. Джульєтта дізнається, що її сили не діють на Варнера, найнебезпечнішого ворога, що ставить під сумнів її впевненість у собі.

Завдяки допомозі Адама, Джульєтта не лише вдається втекти від переслідувачів, але й знайти нових союзників у боротьбі проти тиранічного режиму «Відродження». Вона сподівається розкрити секрет своїх унікальних здібностей та використати їх для захисту тих, хто став для неї близьким.

Ця книга продовжує розповідь про внутрішні конфлікти та зовнішні битви, які Джульєтта повинна подолати на шляху до свободи та самопізнання. Захоплююча і напружена історія, яка тримає читача в напрузі до останньої сторінки.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Розгадай мене. Книга 2» Тагере Мафі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.