«Родина у вогні» Джаніка Оза

«Родина у вогні» Джаніка ОзаНазва: Родина у вогні
Письменник: Джаніка Оза
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза, Історична література, Історії з життя, Історичні пригоди

Анотація до книги «Родина у вогні» Джаніка Оза

«Родина у вогні» Джаніка Оза — це потужний роман, що охоплює епоху та емоції чотирьох поколінь. Історія розпочинається в 1898 році, коли юний індієць Пірбгая залишає рідне село, щоб працювати на Східноафриканській залізниці. Його життя змінюється в один жахливий момент, наслідки якого розгортаються у вигляді вогняного конфлікту, що спалахне на чотирьох континентах протягом двадцятого століття.

Сини й онуки Пірбгая ростуть в Уганді, де ведуть звичайне життя, поки в 1972 році військовий диктатор Іді Амін не змінює хід їхньої долі. Віддані своєму дому, три сестри змушені тікати та розкидані по світу. Несподіване повідомлення змушує їх задуматися про те, як далеко вони готові зайти, аби відстоювати своє місце у світі та зберегти родинні зв’язки.

Ця книга порушує важливі питання про ідентичність, втрати та відвагу, запрошуючи читача на глибоке емоційне подорож. Вона доступна для читання онлайн або для завантаження в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Родина у вогні» Джаніка Оза онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.