«Рівновага (Vivat Класика)» Володимир Винниченко, Валентина Хархун

Назва: Рівновага (Vivat Класика)
Письменник: Володимир Винниченко, Валентина Хархун
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза Українська класика

Анотація до книги «Рівновага (Vivat Класика)» Володимир Винниченко, Валентина Хархун

Книга “Рівновага (Vivat Класика)” – це захоплююча подорож до Парижу початку ХХ століття, яку можна відчути очима видатного українського письменника Володимира Винниченка. Ця робота є справжньою класикою модерністської літератури та провокуючою літературною подією.

У романі “Рівновага” і оповіданні “Тайна” автор розповідає про життя та смерть, кохання та ненависть, мистецтво та мораль. Читач переноситься в атмосферу Парижу, де розгортаються складні стосунки, любовні трикутники та ризиковані експерименти. Творчий горизонт Винниченка поширюється на революціонерів та емігрантів, які знаходяться під небом Парижа та на дахах Монмартру.

Ця книга призначена для розумних та свідомих читачів, які цінують глибокий культурний спадок та цікавляться новими аспектами української літератури. Роман “Рівновага” відкриває інший бік модернізму в українській прозі та інтегрується у світовий контекст культури.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Рівновага (Vivat Класика)» Володимир Винниченко, Валентина Хархун онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.