«Рейд» Мак Карсегі

«Рейд» Мак Карсегі

Назва : Рейд
Письменник : Мак Карсегі
Жанри : Історичні любовні романи, Детективи, Трилери, Бойовики

 

 

 

Анотація до книги «Рейд» Мак Карсегі

30 червня 1941 року Організація українських націоналістів (Б) під проводом Степана Бандери у Львові проголосила Акт відновлення Української Держави. Керівником уряду було назначено Ярослава Стецька, одного з керівників ОУН. Українська Держава проіснувала лише 10 днів. Німецька влада виступила категорично проти незалежності України. Керівники українських націоналістів Степан Бандера і Ярослав Стецько були заарештовані та заслані в концтабір “Заксенгавзен”, а у констаборі “Аушвіц” опинились Лев Ребет і Степан Ленківський. З 9 липня почались масові арешти причетних до оголошення Акту з подальшим засланням до концтаборів.
Та зупинити волелюбний народ це не могло, як до того, так і в подальші роки…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka