Назва: « Рецепти з аніме. Їжа ваших улюблених персонажів: від бенто до якісоби»
Письменник: Діана Олт
Рік: 2023
Видавництво: Mal’opus
Жанр: Кулінарія

Анотація до книги « Рецепти з аніме. Їжа ваших улюблених персонажів: від бенто до якісоби» Діана Олт

«Рецепти з аніме. Їжа ваших улюблених персонажів: від бенто до якісоби» Діани Олт – це книга, яка приведе вас у захопливий світ аніме та японської кухні, даруючи читачам унікальний досвід готування страв, які полюбили ваші улюблені анімаційні герої.

Аніме завоювало серця фанатів по всьому світу, і ця книга допомагає зблизити світ аніме і кулінарії. Автор Діана Олт подарувала більше 500 рецептів страв, які ви зможете приготувати самі вдома. Від бенто до якісоби, ці страви переносять вас у світ вашого улюбленого аніме.

Книга містить детальні рецепти з чіткими інструкціями та фотографіями кожного кулінарного етапу. Це дозволить вам легко та захопливо готувати страви, які полюбили ваші улюблені персонажі.

Ви не лише насолоджуватиметеся смачною їжею, але і глибше зануритесь в світ аніме, відчуваючи себе частиною пригод та історій, які розгортаються на екрані. Ця книга надихне вас на кулінарні експерименти та зрозуміння, як їжа може бути важливою складовою культури та нашого сприйняття світу.

Якщо ви фанат аніме або просто цікавитеся кулінарією, “Рецепти з аніме. Їжа ваших улюблених персонажів: від бенто до якісоби” – це книга, яку ви обов’язково повинні прочитати і спробувати готувати страви, які завжди хотіли спробувати ваші улюблені герої. Насолоджуйтеся кулінарними подорожами у світ аніме разом із цією захопливою книгою.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Рецепти з аніме. Їжа ваших улюблених персонажів: від бенто до якісоби» Діана Олт онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті