«Remote. Офіс не потрібен» Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр Хенссон

«Remote. Офіс не потрібен» Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр ХенссонНазва: Remote. Офіс не потрібен
Письменники: Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр Хенссон
Рік: 2013
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжна ділова література, Управління, підбір персоналу, Бізнес-книги

 

 

Анотація до книги «Remote. Офіс не потрібен» Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр Хенссон

У час глобальних змін виграють ті, хто швидко адаптується до нових умов. Одна з таких — перехід від стаціонарних офісів до офісів «на дивані» або на кухні. Тепер омріяна робота з дому — невіддільний складник нової диджитал-реальності. Можна самостійно планувати робочий день і не витрачати час на дорогу до офісу, хоча постійно хочеться відволіктися на серіал або почухати кота. І як тут налаштуватися на продуктивність удома й віднайти ідеальний баланс між відпочинком та роботою? Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайєр Хенссон, підприємці й засновники успішної IT-компанії, пропонують детальний огляд переваг і недоліків віддаленої роботи

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka