«Реінкарнація безробітного: Я викладусь на повну, якщо потраплю в інший світ.»

«Реінкарнація безробітного: Я викладусь на повну, якщо потраплю в інший світ.»Назва: Реінкарнація безробітного: Я викладусь на повну, якщо потраплю в інший світ.
Переклад: Bobryn
Рік: 2014
Жанри: Бойовики, Гумор, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Реінкарнація безробітного: Я викладусь на повну, якщо потраплю в інший світ.»

Ви знаєте, що трапляється з 34-річними отаку-затворниками? А ось що: їх виганяють власні батьки із дому! Ось і з нашим героєм таке сталося. Цього 34-річного незайманого, товстого і смердючого, випроводила пенделями сім’я з власного будинку. Він залишився один, нікому не потрібний, без жодної копійки в кишені з усвідомленням, що життя настав кінець. А от якби він зміг розпочати життя наново, все було б інакше. Сидячи в роздумах, він зауважив, що за кермом вантажного автомобіля, що мчить на 3 школярів, заснув водій. Зібравши волю до кулака, він кидається на допомогу. Він урятував хлопців, проте сам загинув. На цьому б і історії кінець, але наш герой перероджується у всесвіті чаклунства та мечів, на кшталт Рудеус Грейрат. Прокинувшись, він чітко для себе вирішив почати життя з чистого аркуша, щоб на заході сонця життя більше ні про що не шкодувати. На цьому починаються неймовірні пригоди людини, якій випав шанс розпочати життя наново.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka