«Птахи та інші оповідання» Дафна дю Мор’є

«Птахи та інші оповідання» Дафна дю Мор’єНазва: Птахи та інші оповідання
Письменник: Дафна дю Мор’є
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Психологічний триллер, Трилери, Фантастика, Жахи і Містика,

Анотація до книги «Птахи та інші оповідання» Дафна дю Мор’є

Збірка «Птахи та інші оповідання» Дафни дю Мор’є — це занурення у світ, де моторошні історії переплітаються з чарівністю і загадковістю. Натхнення для створення центрального оповідання «Птахи» письменниця отримала, спостерігаючи за простим фермером, над яким кружляли чайки. Уявіть, що звичайні птахи, яких ми бачимо щодня, перетворюються на смертельну загрозу, починаючи полювання на людей. Дю Мор’є майстерно створює атмосферу, що пронизує холодом і таємницею, поєднуючи вигадку з реальністю у кожному слові та образі.

До збірки також увійшли оповідання: «Монте-Верита», «Яблуня», «Маленький фотограф», «Поцілуй мене ще раз, незнайомцю» і «Старий». Кожна історія несе у собі унікальну містичну енергію, яка зачаровує та тримає в напрузі до останньої сторінки.

Ви можете прочитати цю збірку онлайн або завантажити її на сайті ebiblioteka.com.ua, де вас чекає широкий вибір літератури для захоплюючого читання.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Птахи та інші оповідання» Дафна дю Мор’є онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.