«Придурки на роботі. Токсичні колеги і що з ними робити» Тесса Вест

«Придурки на роботі. Токсичні колеги і що з ними робити» Тесса ВестНазва: Придурки на роботі. Токсичні колеги і що з ними робити
Письменник: Тесса Вест
Рік: 2022
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Соціальна психологія, Корпоративная культура, Психологія

Анотація до книги «Придурки на роботі. Токсичні колеги і що з ними робити» Тесса Вест

«Придурки на роботі. Токсичні колеги і що з ними робити» – це не просто книга, а практичний посібник з переживання та подолання негативного впливу токсичних особистостей у робочому середовищі. Тесса Вест, авторка з великим досвідом у соціальній психології, пропонує читачам глибокий аналіз семи типів токсичних колег, з якими можна зіткнутися кожному. Вона розкриває їхні характерні риси та стратегії впливу, а також пропонує ефективні методи взаємодії з ними.

Ця книга стане надійним провідником для тих, хто хоче зберегти психологічний комфорт у колективі. Авторка розкриває секрети успішної взаємодії з різними типами токсичних особистостей, допомагаючи знайти оптимальний підхід до кожної з них. Завдяки цій книзі читачі зможуть ефективно захищати свої ідеї від газлайтерів, утримувати особисті кордони від агресивних колег, та знаходити спільну мову з різними типами токсичних особистостей.

«Придурки на роботі» – це не лише інформативна книга, але й практичний інструмент для подолання конфліктів та збереження психічного здоров’я у робочому середовищі. Після прочитання цієї книги ви будете впевненіше та кмітливіше взаємодіяти з колегами, навіть якщо вони виявляються складними та токсичними.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Придурки на роботі. Токсичні колеги і що з ними робити» Тесса Вест онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.