«Просто гра» Світлана Талан

«Просто гра» Світлана ТаланНазва: Просто гра
Письменник: Світлана Талан
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Сучасні любовні романи

Анотація до книги «Просто гра» Світлана Талан

«Просто гра» Світлани Талан — це напружена історія кохання, небезпеки та зрад. Ілля, простий автослюсар, мріє про краще життя для себе та своєї коханої. Проте фінансові труднощі змушують його звернутися за допомогою до кримінального авторитета на прізвисько Латиш. Сподіваючись на швидкий заробіток, він потрапляє в пастку кримінальних інтриг. Після фатальних подій Ілля опиняється на межі життя та смерті, але несподівану допомогу йому надає Марго, дружина Латиша.

Разом вони тікають, залишаючи позаду все, що було важливим для Іллі — кохана та ненароджена дитина. Під час цієї небезпечної подорожі Ілля поступово закохується в Марго, але справжні мотиви цієї загадкової жінки залишаються нерозкритими. Чи була її допомога лише «грою»?

Читати онлайн або завантажити книгу «Просто гра» можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Просто гра» Світлана Талан онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.