«Прологи, з прологом прологів» Хорхе Луїс Борхес

«Прологи, з прологом прологів» Хорхе Луїс БорхесНазва: Прологи, з прологом прологів
Письменник: Хорхе Луїс Борхес
Видавництво: Фолио
Жанр: Сучасна проза, Класична проза, Класика

Анотація до книги «Прологи, з прологом прологів» Хорхе Луїс Борхес

«Прологи, з прологом прологів» Хорхе Луїса Борхеса – це унікальна збірка передмов, написаних відомим аргентинським письменником протягом п’яти десятиліть, з 1924 по 1974 рік. Ця книга об’єднує десятки розсіяних по різних виданнях текстів, в яких Борхес показує свій неперевершений стиль і глибоке розуміння літератури.

Серед багатьох інших літературних аватарів у цьому томі знайшли своє місце «дим і вогонь Карлайла, батька нацизму, оповіді Сервантеса, який ще не облишив мрію про другого дона Кіхота, геніальний міф про Факундо, потужний континентальний голос Волта Вітмена, приємні виверти Поля Валері, онірична гра в шахи Льюїса Керрола, елейські пониження Кафки, реальні небеса Сведенборга, шум і лють Макбета, усміхнена містика Маседоніо Фернандеса і розпачлива містика Альмафуерте».

Ця книга є справжнім скарбом для всіх поціновувачів літератури, які прагнуть глибше зрозуміти майстерність Борхеса. Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Прологи, з прологом прологів» Хорхе Луїс Борхес онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.