«Прокинься в Ніколи» Маріша Пєссл

«Прокинься в Ніколи» Маріша ПєсслНазва: Прокинься в Ніколи
Письменник: Маріша Пєссл
Рік: 2020
Жанри: Зарубіжні детективи, Сучасні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Прокинься в Ніколи» Маріша Пєссл

Доля – річ непередбачувана. Сьогодні ти життєрадісна і сповнена енергії, а завтра на тебе звалюється тягар проблем та емоційних потрясінь. І ось ти вже не віриш у власне щасливе майбутнє. Саме це переживає Беатріс Хартлі.

Після смерті коханого Беатріс усувається від усіх, закривається у себе, намагається зрозуміти, що підштовхнуло її хлопця до суїциду і чи це справді було самогубством. Якщо це навмисне вбивство, то хтось має покарати. Але хто? Як знайти винного?

Все змінюється, коли Беатріс з друзями опиняється в деякому зламі часу, де вони разом змушені постійно переживати один і той же день, намагаються вирватися з Ніколи в реальний світ. Але головна героїня тепер має і власну мету – врятувати коханого або хоча б дізнатися, що з ним сталося по суті.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka