«Про що думає майже підліток? Практична дитяча психологія для сучасних батьків. Виховання від 8 до 12 років» Таніт Кері, Анхеред РудкінНазва: Про що думає майже підліток? Практична дитяча психологія для сучасних батьків. Виховання від 8 до 12 років
Письменник: Таніт Кері, Анхеред Рудкін
Видавництво: Ранок
Жанр: Сучасна проза, Психологія, Дитяча психологія, Загальна психологія, Соціальна психологія, Виховання дітей

Анотація до книги «Про що думає майже підліток? Практична дитяча психологія для сучасних батьків. Виховання від 8 до 12 років» Таніт Кері, Анхеред Рудкін

Книга «Про що думає майже підліток? Практична дитяча психологія для сучасних батьків» авторів Таніт Кері та Анхеред Рудкін — це унікальний посібник, створений спеціально для батьків дітей віком від 8 до 12 років. У цьому виданні поєднано психологічні знання та практичні рішення, що дозволяють батькам впоратися з викликами виховання у підлітковому віці.

Автори детально аналізують поширені ситуації, з якими стикаються батьки, та пояснюють причини негативних проявів у поведінці їхніх дітей. Ви дізнаєтеся, як впоратися з конфліктами, підготуватися до емоційних сплесків, зокрема нападів гніву, і навіть як розмовляти з дітьми на складні теми, такі як секс.

Ця книга стане незамінним путівником для батьків, які прагнуть краще зрозуміти своїх дітей, знайти дієві методи виховання і створити сприятливу атмосферу для розвитку і взаєморозуміння. Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Про що думає майже підліток? Практична дитяча психологія для сучасних батьків. Виховання від 8 до 12 років» Таніт Кері, Анхеред Рудкін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.