«Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду» Річард Талер

«Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду» Річард ТалерНазва : Поведінкова економіка. Чому люди діють нераціонально і як отримати з цього вигоду
Письменник : Річард Талер
Рік : 2021
Жанри : Мотивація

 

 

 

Анотація до книги «Поведінкова економіка. Чому люди діють нераціонально і як отримати з цього вигоду» Річард Талер

За класичною економічною теорією люди діють раціонально. Та й самі ми віримо, що ухвалюємо рішення з максимальною вигодою для себе. Однак наш вибір часто керує емоціями, і Річард Талер на основі численних досліджень та прикладів із життя переконає вас у цьому. Які помилки ми як споживачі припускаємо щодня? За які такі ми більше ризикуємо і як ефективно економити витрати? Про розумні капіталовкладення, гіпотезу ефективного ринку, фреймінгу, про наше упередження і самоконтроль він розповідає не тільки зрозуміло та цікаво, але навіть з гумором.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka