«Посмертні записки Піквікського клубу» Чарльз Діккенс

«Посмертні записки Піквікського клубу» Чарльз ДіккенсНазва: Посмертні записки Піквікського клубу
Письменник: Чарлз Діккенс
Видавництво: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Гумор, Гумористична проза

Анотація до книги «Посмертні записки Піквікського клубу» Чарльз Діккенс

«Посмертні записки Піквікського клубу» Чарльза Діккенса — це визнаний шедевр світової гумористичної літератури, який подарував нам колоритних персонажів та відкрив шлях до слави одному з найвідоміших письменників XIX століття. Історія дивака Семюела Піквіка, його відданого слуги Сема Веллера та їхніх друзів — це захоплива мандрівка по Англії, сповнена дотепності, веселощів та соціальних сатиричних замальовок. Вперше опублікована у 1836 році, ця книга швидко завоювала серця читачів і залишається популярною до сьогодні.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Посмертні записки Піквікського клубу» Чарльз Діккенс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.