«Поштар» Катерина Сад

«Поштар» Катерина СадНазва: Поштар
Письменник: Катерина Сад
Рік: 2021
Жанри: Дитяча проза

 

 

 

Анотація до книги «Поштар» Катерина Сад

Задум створити книгу про Лісову пошту виник дуже давно, потім було довжелезне втілення. Ідея лишилась незмінною, а картинки та текст мінялись тричіПерший Вовк був надто суворим і недитячим, другий Вовк – своєрідним, проте, по відчуттях щось не теА третій Вовк намалювався сам собою на маленькому клаптику паперу. Це була смужка завширшки 5 см. Потім під нього намалювалась білка і ведмідь, далі з’явилась решта тваринок. Окремий розвиток подій проходив Ліс, що малювався і перемальовувався. Хотілось, щоб він створював свою затишну атмосферу, тому я малювала, тоді сканувала і в графічному редакторі та зменшувала насиченість кольорів. Отак проростали картинки.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka