«Помічниця для боса» Уляна Пас

«Помічниця для боса» Уляна ПасНазва: Помічниця для боса
Письменник: Уляна Пас
Рік: 2022
Жанри: Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Помічниця для боса» Уляна Пас

– Як на мене, то тобі варто довести батькові, що ти чогось варта, – заявляє Єгор. – Наприклад, знайди роботу і почни працювати. Не під керівництвом сестри, а десь в іншому місці.
– Ідея, звісно, чудова, але хто мене візьме без досвіду роботи? – фиркаю.
– Я… можу взяти… на випробувальний термін, – несподівано Єгор нахиляється до мене – і повітря у ліфті стає дуже мало. А він гарний… Чому я раніше цього не помітила?
– Серйозно?
– Хіба я схожий на жартівника? Моя помічниця саме сьогодні вирішила звільнитися, і це дуже погано. Я не зможу швидко знайти їй заміну. Якщо маєш бажання спробувати, приходь завтра в мій офіс.
Єгор дістає з гаманця візитку і передає мені. Пробігаюся по ній очима і розумію, що він є гендиректором компанії – прямого конкурента мого татка. А це вже дуже навіть весело!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka