«Полум’я займається. Книга 2» Сюзанна Коллінз

«Полум’я займається. Книга 2» Сюзанна Коллінз Назва: Полум’я займається. Книга 2
Письменник: Сюзанна Коллінз
Видавництво: Bookchef
Жанр: Книги для підлітків, Фантастика, Зарубіжна фантастика, Наукова фантастика, Дитяча фантастика, Трилери, Романтична проза

Анотація до книги «Полум’я займається. Книга 2» Сюзанна Коллінз

«Полум’я займається. Книга 2» Сюзанни Коллінз продовжує історію Катніс Евердін, яка, здолавши жахливі випробування, перемогла у щорічних Голодних іграх разом з Пітою Меларком. Здавалося б, Катніс і Піта повинні почуватися щасливими, адже вони забезпечили своїм родинам безбідне життя в комфортних умовах.

Однак спосіб, у який була здобута ця перемога, став актом бунту проти жорстоких правил Капітолію, і ця непокора була побачена усім Панемом. В Округах починають ширитися чутки про підготовку до заворушень. Зухвалий вчинок Катніс розпалив полум’я повстання, яке вже не загасити. Капітолій не просто розлючений, він прагне помсти.

Цю захоплюючу історію ви можете читати онлайн або завантажити з онлайн бібліотеки ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Полум’я займається. Книга 2» Сюзанна Коллінз онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.