«Полліанна» Елінор Портер

«Полліанна» Елінор ПортерНазва: Полліанна
Письменник: Елінор Портер
Рік: 1913
Жанри: Дитяча проза, Зарубіжна класика, Література 20 століття

 

 

 

Анотація до книги «Полліанна» Елінор Портер

Елінор Портер – американська дитяча письменниця, яка здобула всесвітню славу завдяки книзі про Поліану. Відколи читачі познайомилися з цією чарівною героїнею в 1913 році, книга про неї стала улюбленим читанням для багатьох поколінь дівчаток. Одинадцятирічну сироту Полліанну бере на виховання її тітка, манірна стара. Спочатку непосидюча і надто товариська дівчинка викликає у міс Поллі та деяких інших мешканців містечка подив і навіть роздратування. Вона порушує всілякі правила, притягує додому кошеня, собаку і навіть хлопчика, що втік із притулку, розмовляє з незнайомцями і всім розповідає про “гра в радість”, сенс якої полягає в тому, щоб у будь-якій ситуації знаходити щось хороше. Але поступово ця незвичайна дівчинка примудряється підібрати ключик до кожного серця, а коли з нею трапляється нещастя, всі кидаються їй на допомогу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka