«Полювання мисливців за привидами» Андрій Кокотюха

«Полювання мисливців за привидами» Андрій КокотюхаНазва: Полювання мисливців за привидами
Письменник: Андрій Кокотюха
Рік: 2017
Жанри: Дитячі детективи

 

 

 

Анотація до книги «Полювання мисливців за привидами» Андрій Кокотюха

«Світу у кабіні ліфта не було. Просто на хлопців звідти дивилася пара очей, що горять» — ось так двоє школярів зустріли привид у звичайному досі безпечному ліфті багатоповерхового будинку. І це не єдина таємниця, яку беруться розгадувати розумник Максим Білан та силач Денис Черненко. На той час вони не думали, що можуть порозумітися і подружитися. Але тепер ніхто, окрім них, не врятує Золотий кубок — головний приз спортивних змагань, на який націлилися вороги, не кине виклик шанувальникам домашніх улюбленців і, звичайно, не буде на ниві, яка зустрічається не лише в ліфтах… Небезпечні пригоди юних детективів на цьому не закінчуються…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka