«Погані самаряни. Міф про вільну торгівлю та невідома історія капіталізму» Ха-Джун Чанґ

«Погані самаряни. Міф про вільну торгівлю та невідома історія капіталізму» Ха-Джун ЧанґНазва: Погані самаряни. Міф про вільну торгівлю та невідома історія капіталізму
Письменник: Ха-Джун Чанґ
Рік: 2023
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Публіцистика, Менеджмент і кадри, Історії з життя

 

 

Анотація до книги «Погані самаряни. Міф про вільну торгівлю та невідома історія капіталізму» Ха-Джун Чанґ

Рідко з’являється книга зі свіжим поглядом на світові справи, але відомий економіст Ха-Джун Чанґ може сказати кілька вражаюче оригінальних речей про майбутнє глобалізації. Теоретично, стверджує він, найбагатші країни світу та наднаціональні установи, такі як МВФ, Світовий банк і СОТ, хочуть, щоб усі країни розвивалися в сучасні індустріальні суспільства. Однак на практиці ті, хто знаходиться на вершині, «збивають драбини» до багатства, на яке вони самі піднялися.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka