«По сліду Джека-Різника. Книга 2: Полювання на князя Дракулу» Керрі Маніскалко

«По сліду Джека-Різника. Книга 2: Полювання на князя Дракулу» Керрі МаніскалкоНазва: По сліду Джека-Різника. Книга 2: Полювання на князя Дракулу
Письменник: Керрі Маніскалко
Видавництво: Book Chef
Жанр: Детективи, Зарубіжні детективи, Трилери, Бойовики, Кримінальні бойовики

Анотація до книги «По сліду Джека-Різника. Книга 2: Полювання на князя Дракулу» Керрі Маніскалко

«Полювання на князя Дракулу» — друга книга серії Керрі Маніскалко, продовжує моторошні пригоди Одрі Роуз Водсворт. Після шокуючих подій, пов’язаних із Джеком-Різником, вона разом із харизматичним Томасом Кресвелом вирушає в Румунію. Мета їхньої подорожі — навчання в престижній Академії криміналістики та медицини, розташованій у легендарному замку Бран, відомому як осередок вампірських легенд.

Однак поїздка стає кошмаром, коли під дверима їхнього купе знаходять убитого пасажира. А коли Одрі дізнається про інші жертви, тілах яких немає крові, у Трансильванії починають ширитися чутки, що сам Влад Дракула повстав із мертвих. Одрі Роуз не вірить у надприродне і починає власне розслідування, аби виявити справжнього вбивцю.

Загадки, інтриги та похмурі таємниці знову тягнуть героїв у смертельно небезпечну гру, де монстрами виявляються люди.

Читай онлайн або завантажуй книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «По сліду Джека-Різника. Книга 2: Полювання на князя Дракулу» Керрі Маніскалко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.