«Під вулканом» Малькольм Лаурі

«Під вулканом» Малькольм ЛауріНазва: Під вулканом
Письменник: Малькольм Лаурі
Рік: 1947
Жанри: Література 20 століття, Зарубіжна класика, Класична проза, Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Під вулканом» Малькольм Лаурі

Дія роману розгортається у мексиканському місті з Верху, перейменованого Quauhnahuac. Він отримав свою назву від двох вулканів, що височіють над городом, Попокатепетль та Ікстачихуатль. Твір розповідає історію Джеффрі Фірміна, британського консула в Куахнахуаку, алкоголіка, Дня мертвих 2 листопада 1938 року та його трагічного кінця. Джеффрі Фірмін – людина, охоплена каяттю через трагічну подію: під час Першої світової війни на борту британського вантажного судна, яким він був командиром, він дав німецьким військовополоненим піч у корабельному казані. Він був виправданий правосуддям своєї країни, та його совість відмовляється забути.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka