«Під подушку чи під ялинку? Антропологічне дослідження свят» Дарья Анцибор

«Під подушку чи під ялинку? Антропологічне дослідження свят» Дарья АнциборНазва: Під подушку чи під ялинку? Антропологічне дослідження свят
Письменник: Дарья Анцибор
Рік: 2023
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Історична література, Українська освітня література,

Анотація до книги «Під подушку чи під ялинку? Антропологічне дослідження свят» Дарья Анцибор

Книга “Під подушку чи під ялинку? Антропологічне дослідження свят” Дар’ї Анцибор — це захоплююча подорож у світ зимових свят, яка розкриває перед нами весь спектр традицій, звичаїв та обрядів, пов’язаних з Різдвом та Новим роком.

В книзі ми піднімаємось по струму часу від сучасних святкових витоків до їхніх історичних коренів. Зі скромних обрядів та символів минулого ми переходимо до сучасних традицій, які стали невід’ємною частиною нашого життя. Автор допомагає розібратися, як формувалися та трансформувалися звичаї українських свят протягом століть, як вони відбивають вплив культурних, історичних та політичних подій.

Читач підкорюється багатством інформації та цікавими фактами, розкриттям різноманітних аспектів святкування Різдва та Нового року в українській культурі. Це не лише наукова праця, а й джерело натхнення для тих, хто цікавиться традиціями та обрядами, що відображають дух народу та його спільність.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Під подушку чи під ялинку? Антропологічне дослідження свят» Дарья Анцибор онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.