«Пасажир» Патрік Сенекаль

«Пасажир» Патрік СенекальНазва: Пасажир
Письменник: Патрік Сенекаль
Рік: 2020
Видавництво: Видавництво Анетти Антоненко
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Психологічний триллер, Трилери

 

 

Анотація до книги «Пасажир» Патрік Сенекаль

Етьєну Сеґену немає й тридцяти. Родом із Друмонвіля, він уже кілька років мешкає у Монреалі. Етьєн щойно отримав посаду викладача літератури у коледжі свого рідного міста. Хай там як, на роботу й з роботи він буде їздити двадцятим шосе, поїздка в один бік — близько години, завдяки цьому він слухатиме радіо, а найголовніше — забуде про нещодавнє розлучення! Незабаром Етьєн помічає автостопера, завжди на тому самому місці і в ту саму годину, коли він проїжджає повз. Чому б не підвезти його, щоб дорога не здавалася такою монотонною? Відразу ж хлопець розуміє, що пасажир знав його ще в детстві, але Етьєн страждає на амнезію, і зовсім не пам’ятає свої дитячі роки. У нього виникає запитання: то хто ж цей пасажир, якого він узяв за звичку підвозити? І що вони разом робили у свої юні роки?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka