« Паперові серця » Еліза Пурічеллі-Гуерра

Назва: « Паперові серця »
Письменник: Еліза Пурічеллі-Гуерра
Рік: 2023
Видавництво: Book Chef
Жанр: фентезі Дитячі книги Дитяча фантастика

Анотація до книги « Паперові серця » Еліза Пурічеллі-Гуерра

Книга “Паперові серця” Елізи Пурічеллі-Гуерра – це захоплююча і дуже емоційна історія про двох підлітків, які змушені пережити психотравму та знаходять втіху та підтримку в незвичайному місці – в Школі серед лісу та природи. Ця школа стає не лише їхнім тимчасовим прихистком, але і місцем, де починається незабутнє пригодницьке подорож у світ справжньої дружби та взаємного розуміння.

Ден і Уна – це двоє молодих людей, які спочатку навіть не знають імен одне одного. Вони спілкуються через записки, які залишають одне для одного в книжці в бібліотеці школи. Ця нестандартна форма спілкування допомагає їм відкривати один одному свої думки, почуття та таємниці. Вони вигадують собі логіни, щоб залишити анонімні записки, адже дізнатися одне одного за іменами заборонено.

Але Школа, в якій вони знаходяться, має свої таємниці та приховані цілі. Її мета – стерти пам’ять підлітків про їхні психотравми і навіть про їхню дружбу. Ден і Уна змушені об’єднатися та боротися за свою пам’ять, а також за збереження своєї унікальної зв’язку.

Читачі разом з героями переживають всі труднощі цієї боротьби, а також радіють їхнім перемогам та зростанню. Книга “Паперові серця” – це відомості про справжність та міцність дружби, про важливість пам’яті та ідентичності, історія, яка надихає та залишає слід в серцях читачів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Паперові серця » Еліза Пурічеллі-Гуерра онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.