«П’єр і місто лабіринтів. Таємниця повітряного замку» Хіро Камігакі

«П’єр і місто лабіринтів. Таємниця повітряного замку» Хіро КамігакіНазва: П’єр і місто лабіринтів. Таємниця повітряного замку
Письменник: Хіро Камігакі
Рік: 2021
Жанри: Дитячі книги

 

 

 

Анотація до книги «П’єр і місто лабіринтів. Таємниця повітряного замку» Хіро Камігакі

І знову детектив лабіринтів П’єр береться до справи! На церемонії відкриття славнозвісного Лабіринтового Яйця відбуваються дивні події. Підпільна організація планує викрасти артефакт і занурити усіх у лабіринтовий хаос! Чи зможеш ти допомогти нашим детективам дістатися до Повітряного замку вчасно? Прямуй за П’єром крізь низку лабіринтів, знайди приховані предмети, розгадай спеціальні таємничі завдання, аби Лабіринтове Яйце не потрапило до чужих рук!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka