«П’ятдесят слів для дощу» Аша Леммі

«П’ятдесят слів для дощу» Аша ЛемміНазва: П’ятдесят слів для дощу
Письменник: Аша Леммі
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза, Історична література, Історичні любовні романи

Анотація до книги «П’ятдесят слів для дощу» Аша Леммі

«П’ятдесят слів для дощу» Аша Леммі — це зворушлива і драматична історія про Норі, доньку заміжньої японки зі шляхетного роду та темношкірого американського солдата. Від народження Норі стає вигнанкою: її бабуся та дідусь приймають її лише для того, щоб сховати від суспільства, адже вони жахаються цієї плями на їхньому древньому роді, який вже й так розхитують зміни в японському суспільстві.

Норі змушена змиритися зі своєю долею та живе кілька років у самоті на горищі, доки в маєтку не з’являється її старший зведений брат Акіра, який має успадкувати все майно та обов’язки роду. Несподівано Акіра стає її союзником, і між ними виникає сильний зв’язок, якого не можуть допустити жорстокі бабуся і дідусь. Це протистояння змінює життя кожного члена родини.

Норі, яка побачила світ і зрозуміла, що для неї може знайтися місце у цьому світі, готова сперечатися і опиратися. Вона готова стати до бою за своє право на щастя, навіть якщо цей бій коштуватиме їй занадто дорого.

Дізнайтеся про долю Норі, читаючи онлайн або завантажуючи книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «П’ятдесят слів для дощу» Аша Леммі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.