«Оверлорд / Повелитель» (Overlord)

«Оверлорд / Повелитель» (Overlord)Назва : Оверлорд / Повелитель
Переклад : Міцурукі
Рік : 2014
Жанри : Бойовики, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Оверлорд / Повелитель» (Overlord)

Важко бути «офісним планктоном», адже щодня суцільна рутина. Єдиний порятунок – віртуальна реальність комп’ютерних ігор. Тільки в них офісний черв’як може підкорювати нові світи, стати найсильнішим володарем світу. Класичний герой, який воює в майбутньому РПГ «Іггдрасіль» під псевдонімом Момог, вирішив залишитися у віртуальній реальності гри, що закривається. На очах гра стає реальністю, де комп’ютерні герої знаходять кров та плоть. Зовнішність тут не має жодного значення. Варто тільки наказати, і сексуальна Альбедо захоче тебе, а Шальтир – виведеться ревнощами. Подумати тільки: тут ти цар та бог! Не думай, тут немає заборон, можна все, варто лише захотіти.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka