«Останниця. Книга 2. Перша серед усіх» Кетрін Еплгейт

«Останниця. Книга 2. Перша серед усіх» Кетрін ЕплгейтНазва: Останниця. Книга 2. Перша серед усіх
Письменник: Кетрін Еплгейт
Рік: 2019
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжна фантастика, Зарубіжне фентезі, Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди, Казки
Серія: Останниця

 

 

Анотація до книги «Останниця. Книга 2. Перша серед усіх» Кетрін Еплгейт

Щоб дізнатися, чи справді вона остання зі свого виду, Биш вирушає у подорож засніженими горами Дрейландії. Вона сподівається, що стародавня легенда — не вигадки і таємна колонія дейрнів таки існує. Але як їх знайти, коли в країні назріває війна і на кожному кроці чатує небезпека. Не тільки дейрни, але й інші види можуть опинитися під загрозою знищення. Проте Биш і її друзі не втрачають надії. Відданий Тоббл, смілива та винахідлива Кхара, мудрий, але небезпечний Лови-Удачу та крадій із магічними здібностями Ренцо — усі вони несподівано для себе опиняються в епіцентрі повстання, яке здатне змінити їхній світ. Биш остання зі свого роду, та чи стане вона першою, хто поведе за собою бунтівників?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka