«Оскар і рожева пані» Ерік-Еммануель Шмітт

«Оскар і рожева пані» Ерік-Еммануель ШміттНазва: Оскар і рожева пані
Письменник: Ерік-Еммануель Шмітт
Рік: 2006
Жанри: Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Оскар і рожева пані» Ерік-Еммануель Шмітт

Дуже сумна історія маленького хлопчика, який пише листи до Бога. Оскар перебуває у лікарні. І має рак. Хлопчику 10 років, а мудрості років на сто. Він знаходить підтримку серед персоналу у рожевих халатах. Жінка на ім’я Роза. Рожева жінка мудра і чесна з Оскаром. Йому не допомогли процедури та жити Оскару залишилося-дні. І Рожева Дама вигадує гру, що день дорівнює десяти років. І за дванадцять днів до нового року, він має прожити велике та цікаве життя. Ці дні були сповнені мудрості десятирічного підлітка. Під час читання так і стояли сльози на очах. Історія Оскара близько ста сторінок, але в цих сторінках так багато всього…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka