«Одруження ненароком» Анна Пахомова

«Одруження ненароком» Анна ПахомоваНазва: Одруження ненароком
Письменник: Анна Пахомова
Жанр: Любовні романи, Історичні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Одруження ненароком» Анна Пахомова

Джейн Навас на прохання своєї подруги, княгині Оболенської, влаштовується гувернанткою в будинок Нарчинських.
Михайло Яновський приїхав до сестри з Києва, уникаючи дуелі з ображеним дядьком чергової коханки. Стрілятись не можна аж ніяк. дядько дуже впливовий, і за його вбивство каторги не оминути. Але і одружуватись з ображеною дівицею бабій і гуляка Яновський не бажає.
єдиним виходом він вважає прикинутись вже одруженим. А на роль тимчасової дружини обирає гувернантку своїх племінників, тиху дівчину Джейн. Він впевнений, що стара діва не встоїть під натиском його чоловічих чар. Він впевнений, що чергова перемога вже в нього в кишені. Він ще не знає, що сам по вуха закохається в горду іспанку.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka