«Одрі Хепберн» Наталія Павліщєва

«Одрі Хепберн» Наталія ПавліщєваНазва: Одрі Хепберн
Письменник: Наталія Павліщєва
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

 

Анотація до книги «Одрі Хепберн» Наталія Павліщєва

Хоча Одрі Хепберн почала писати свої мемуари після того, як лікарі поставили їй смертельний діагноз, у цій разюче світлій книзі ви не знайдете ні скорбот, ні гіркоти, ні проклятої безжалісної долі — лише ВИЗНАННЯ В ЛЮБОВІ до людей і життя. Прекрасна жінка всіх часів і народів за опитуванням журналу «ELLE» (причому враховувалися не лише зовнішні дані, а й душевна краса) йшла так само чисто і світло, як жила, присвятила останні три місяці не зведенню рахунків, а вдячним спогадам про всіх, кого кохала… Її минуле не було безхмарним – Одрі росла без батька, пережив у дитинстві німецьку окупацію, – але й Попелюшкою Голлівуду її охрестили не випадково: отримав «Оскара» за першу ж велику роль (принцеси Анни у «Римських канікулах»), Хепберн завоювала кохання кіноглядачів усього світу такими шедеврами, як “Завтрак у Тіффани”, “Моя прекрасна леді”, “Як вкрасти мільйон”, “Війна та мир”. Останньою її роллю став ангел із фільму Стівена Спілберга, а останніми словами: «Вони чекають на мене… Ангели… щоб працювати на землі…» для яких вона стала справжнім ангелом-охоронцем. Потім навіть казали, що Одрі приймала чужий біль надто близько до серця, що це й занапастило її, спровокувавши смертельну хворобу, але вона просто не могла інакше… очима переляканого оленя, обличчям ельфа і душею ангела…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka