«Одного разу перед Різдвом» Шарі Лоу

«Одного разу перед Різдвом» Шарі ЛоуНазва: Одного разу перед Різдвом
Письменник: Шарі Лоу
Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи

Анотація до книги «Одного разу перед Різдвом» Шарі Лоу

«Одного разу перед Різдвом» Шарі Лоу — це зворушлива історія про сімейні таємниці, нові початки та магію Різдва. Головна героїня Єва намагається впоратися з несподіваною родинною таємницею, що потрясає її світ, у той час як її бабуся готується до складного переїзду з дому, де провела понад пів століття. Мати Єви, завантажена роботою, має знайти баланс між кар’єрою та особистим життям, особливо на Різдво, яке для неї також є днем народження. А Кеті, мати Гелени, з оптимізмом готується до нового розділу життя.

Три покоління жінок відкривають для себе, що Різдво може бути не лише святом чудес, а й часом примирення, зцілення та нового початку.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Одного разу перед Різдвом» Шарі Лоу онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.