«Обраниця вовка» Олеся Лис

Обраниця вовкаНазва: Обраниця вовка
Письменник: Олеся Лис
Жанр: Любовні романи, Любовне фентезі, Фентезі

 

 

 

 

Анотація до книги «Обраниця вовка» Олеся Лис

Життя Віти перекинулося з ніг на голову, коли коханий її зрадив, а вона, рятуючи своє життя, натрапила на пораненого чоловіка. Але звідки їй було знати, що нещасний, якому вона так необачно вирішила допомогти, насправді не людина, і її добрі наміри зв’яжуть їхні життя назавжди? Тепер дівчині нікуди не подітися від свого випадкового обранця, який, ледь опритомнівши, потяг її у свій світ і, з якоїсь невідомої причини, полонив у своєму замку. Тільки землянки так просто не здаються! І тендітна дівчина цілком може протистояти самовпевненому перевертню, навіть якщо він наділений безмежною владою у своєму королівстві. Головне тепер не закохатися у того, хто замість серця має шматок каменю.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka