«О, милий Роме… Книга 2» Тіллі Коул

«О, милий Роме… Книга 2» Тіллі КоулНазва: О, милий Роме… Книга 2
Письменник: Тіллі Коул
Видавництво: Bookchef
Жанр: Любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи, Еротичні романи

Анотація до книги «О, милий Роме… Книга 2» Тіллі Коул

«О, милий Роме… Книга 2» Тіллі Коул — це продовження історії Ромео Принца, відомої з бестселера «О, милий доме…», тепер розказаної його власними словами. Ця книга — це відверта, сирá й безкомпромісна сповідь Ромео про те, як Моллі стала для нього всім. У світі, де кожен має свою думку, Ромео не згоден з тим, що кохання не може змінити життя за мить. Для нього Моллі — це сенс усього. Його історія — це виклик традиційним історіям про кохання, без прикрас і зайвих сентиментів, а тільки правда про хлопця та його дівчину.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «О, милий Роме… Книга 2» Тіллі Коул онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.