«О, милий доме… Книга 1» Тіллі Коул

Видавництво: Bookchef
Жанр: Любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи

Анотація до книги «О, милий доме… Книга 1» Тіллі Коул

«О, милий доме… Книга 1» Тіллі Коул розповідає про двадцятирічну Моллі Шекспір, яка знає про життя більше, ніж більшість її однолітків. Вирісши в маленькому шахтарському містечку в Англії, вона отримала стипендію в Оксфорді, де вивчала філософію Декарта і Канта. Моллі добре знає, що таке самотність і втрати.

Однак, залишивши Англію позаду, Моллі вирушає до Університету Алабами, щоб розпочати нове життя. Вона не очікувала, що літо буде таким спекотним, а місцеві студенти такими грубими і залякуючими. І, звісно, вона не здогадувалася про пристрасть мешканців Алабами до футболу.

Випадкова зустріч із відомим квотербеком Ромео Принцом змінює все. Його шоколадно-карі очі, світле волосся й ідеальна статура зачаровують Моллі, і вона поступово розуміє, що її тихе і самотнє життя кардинально зміниться назавжди.

Читаючи цю книгу, ви поринете в світ нових пригод і відкриттів Моллі, який ви можете знайти онлайн або завантажити в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «О, милий доме… Книга 1» Тіллі Коул онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.