«Ніщо з цього не правда» Ліса Джуелл

«Ніщо з цього не правда» Ліса ДжуеллНазва: Ніщо з цього не правда
Письменник: Ліса Джуелл
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна проза, Детективи, Зарубіжні детективи, Трилери, Психологічний триллер

Анотація до книги «Ніщо з цього не правда» Ліса Джуелл

«Ніщо з цього не правда» Ліси Джуелл розповідає захопливу історію про Алікс Саммерс, популярну подкастерку, яка святкує свій сорок п’ятий день народження в місцевому пабі. Там вона знайомиться зі скромною жінкою на ім’я Джозі Фейр, яка теж відзначає свій сорок п’ятий день народження. Пізніше їхні шляхи знову перетинаються, і Джозі, надихнувшись подкастами Алікс, вирішує поділитися своєю історією, стверджуючи, що стоїть на порозі великих змін.

Життя Джозі здається дивним та складним, і, хоча Алікс насторожує поведінка її нової знайомої, вона вирішує продовжувати подкаст. З часом Алікс розуміє, що Джозі приховує дуже темні таємниці. Але Джозі вже встигла проникнути в життя Алікс і навіть у її дім.

Несподівано Джозі зникає, залишивши за собою страхітливий слід. Алікс усвідомлює, що сама стала героїнею власного подкасту про реальні злочини, і тепер її сім’ї загрожує смертельна небезпека.

То хто ж така Джозі Фейр? І що вона насправді скоїла?

Читати онлайн або завантажити цю інтригуючу книгу можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ніщо з цього не правда» Ліса Джуелл онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.