«Незрівнянний наймит» Даріус Спарк

«Незрівнянний наймит» Даріус СпаркНазва: Незрівнянний наймит
Письменник: Даріус Спарк
Рік: 2022
Жанри: Бойове фентезі, Гумор

 

 

 

Анотація до книги «Незрівнянний наймит» Даріус Спарк

Біллісія Гілтена (для друзів просто Білла) називали по-різному: контрабандистом, злодієм, бандитом, скалкою в дупі… Так, він багато кому насолив, хоча сам геть не злодій. Білл лише хоче того, що й усі: заробити на гарне життя. І нове замовлення на контрабанду вартістю десять тисяч золотих може із цим допомогти.
Біллу з командою доведеться доставити на інший бік континенту небезпечний артефакт, від якого аж тхне чорною магією. Це легко зробити морем, але от біда: через шторм команда залишається без корабля, і тепер їм доведеться чимчикувати по суші. А по дорозі може зустрітися будь-хто: від добрих духів та ельфійських красунь до безжальних розбійників, убивць і чудовиськ. І лише власні можливості разом з вірою в команду допоможуть дійти до одержувача живим.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka