«Неймовірні Пригоди ДжоДжо – Частина 1: Фантомна Кров»

«Неймовірні Пригоди ДжоДжо – Частина 1: Фантомна Кров»Назва: Неймовірні Пригоди ДжоДжо – Частина 1: Фантомна Кров
Переклад: Kamiko, Altron320, IT_IS_ME1987 (𝕱𝖆𝖑𝖈𝖔𝖓𝖊 𝖉𝖎 𝕷𝖚𝖈𝖊)
Рік: 1986
Жанри: Бойовики, Жахи і Містика, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Неймовірні Пригоди ДжоДжо – Частина 1: Фантомна Кров»

Ця історія бере свій початок наприкінці XIX століття, розповідаючи нам про двох зведених братів – Джонатана Джостар і Діо Брандо.

Зливи, грозова ніч і необережне водіння карети обернулися трагедією в молодій родині. Людина на ім’я Даріо Брандо, яка випадково опинилася на місці аварії, ніколи не відрізнялася хорошими манерами і уявленнями про життя, вирішила обікрасти постраждалого аристократа. Але, на його жаль чи на щастя, чоловік виявився живим. Подякувавши Даріо за порятунок життя, сер Джостар, як справжній джентльмен, пообіцяв не залишитися у боргу.
Через дванадцять років, помираючи, Даріо через сина, що його ненавидів, передав Джостарові листа з проханням дати притулок молодому синові. Після смерті батька Діо Брандо вирушив у маєток, де миттєво зіпсував стосунки з єдиним сином власника будинку, Джонатаном Джостаром на прізвисько ДжоДжо. ДжоДжо старанно намагався виглядати пристойним джентльменом, але йому це погано вдавалося, а з появою Діо, його безтурботне життя і зовсім перетворилося на справжній жах.

Зворотності долі нам невідомі, але чи випадково перетин цих двох протилежностей? Які сюрпризи чекають на молодих людей? І яка роль загадкової маски у цій історії?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka