«Нестерпна легкість буття» Мілан Кундера

«Нестерпна легкість буття» Мілан КундераНазва: Нестерпна легкість буття
Письменник: Мілан Кундера
Рік: 1984
Жанри: Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Нестерпна легкість буття» Мілан Кундера

Мілан Кундер є одним з найпопулярніших письменників сучасності. Його книги буквально зачаровують читача витонченістю стилю, майстерною побудовою сюжету та інтенсивністю почуттів серед героїв. Кожен новий твір письменника поповнює ряд бестселерів інтелектуальної прози.

«Нестерпна легкість буття» – це найвідоміший роман Мілана Кундерс, який читає все більше поколінь читачів, які відкривають висоту літератури 20 століття. Книга Кундерс про кохання та складні людські відносини, про трагічний період історії, і в той же час це глибоко філософська річ. Автор пише про непримиренну подвійність тіла і душі, про лабіринт можливостей, за допомогою яких герої блукають, живучи єдиним життям.

Якщо любові судилося стати незабутнім, з першої хвилини випадково повинна летіти до неї

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka