«Несподівана вакансія» Джоан Роулінг

«Несподівана вакансія» Джоан РоулінгНазва: Несподівана вакансія
Письменник: Джоан Роулінг
Рік: 2013
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Несподівана вакансія» Джоан Роулінг

Випадкова вакансія розповідає історію невеликого міста Пегфорд, розташованого в західній Англії. Пегфорд – затишне містечко зі спокійним, неквапливим життям.

Спокій мешканців порушує лише район Філдса, який колись був приєднаний до території Пегфорда і тепер завдає купи проблем.

Філдс – це мікрорайон, населений нижніми верствами населення. У міській раді Пегфорда йде непроста боротьба між тими, хто хотів би сплавити Філдс сусідньому місту Ярвілу, і тими, хто хоче зберегти вплив Пегфорда на нього.

Книжка починається зі смерті члена міської ради Барі Фербразера.

Баррі виступав за те, щоб Філдс залишився під протекторатом Пегфорда. Барі від аневризми з’являється “несподівана вакансія” – вільне місце у місцеві ради.

Тому оголошуються нові вибори. На це місце претендують Майлз Моллісон, Колін Уолл та Саймон Прайс.

Боротьба за владу серед основних кандидатів охоплює їхні сім’ї, а також, на перший погляд, зовсім сторонніх людей.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka