«Нещасна модистка. Розслідує міс Остін» Джессіка Булл

«Нещасна модистка. Розслідує міс Остін» Джессіка БуллНазва: Нещасна модистка. Розслідує міс Остін
Письменник: Джессіка Булл
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Детективи, Зарубіжні детективи, Трилери

Анотація до книги «Нещасна модистка. Розслідує міс Остін» Джессіка Булл

У романі «Нещасна модистка. Розслідує міс Остін» Джессіка Булл переносить читача в світ інтриг і таємниць, де неперевершена Джейн Остін несподівано виявляється в ролі детективки. У розпал блискучого балу, коли всі думки Джейн були зайняті мріями про освідчення Тома Лефроя, її життя круто змінюється через жахливе вбивство молодої модистки. Тіло дівчини знайдено в пральні маєтку, а головним підозрюваним стає брат Джейн, Джорджі. Рішуча та прониклива міс Остін не може стояти осторонь, адже на кону доля її брата. Використовуючи свій гострий розум і природний дар спостереження, Джейн занурюється в розслідування, прагнучи знайти справжнього вбивцю і врятувати Джорджі від неминучої загрози. Чи зможе вона розплутати клубок інтриг і відновити справедливість?

Читати онлайн та завантажити книгу «Нещасна модистка. Розслідує міс Остін» можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Нещасна модистка. Розслідує міс Остін» Джессіка Булл онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.