«Непрості. Книга 1. Дім між трьох світів» Таня Гуд

«Непрості. Книга 1. Дім між трьох світів» Таня ГудНазва: Непрості. Книга 1. Дім між трьох світів
Письменник: Таня Гуд
Видавництво: Ранок
Жанр: Фентезі, Українське фентезі, Сучасна українська література, Книги для підлітків

Анотація до книги «Непрості. Книга 1. Дім між трьох світів» Таня Гуд

Зоряна Чорнозір завжди вважала себе божевільною, адже бачила те, що нормальні люди не повинні бачити: чудовиськ, що ніби вилізли з пекла й жадають її крові. У пошуках порятунку вона потрапляє до таємничого Ордену між трьох світів, де дізнається, що монстри — не виплід її уяви, так само як і мавки, чугайстри, русалки, перевертні, блуди та домовики. Але навіть серед непростих, могутніх мольфарів, дівчина не в безпеці: орденці бояться, що Морана, богиня смерті, прагне вирватися на свободу й знищити всі три світи — Вирій, Явосвіт і Потойбіччя. Непрості підозрюють, що Зоряна може їй у цьому допомогти, але дівчина лише хоче врятувати те, що лишилося від її сім’ї, та раз і назавжди позбутися страхів і тіней минулого.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу з онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua і дізнайтеся, чи зможе Зоряна протистояти своїм страхам та врятувати три світи від знищення.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Непрості. Книга 1. Дім між трьох світів» Таня Гуд онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.