«Неформальне лідерство. Як надихати команду та досягати результатів» Кейт Феррацци

«Неформальне лідерство. Як надихати команду та досягати результатів» Кейт ФеррацциНазва: Неформальне лідерство. Як надихати команду та досягати результатів
Письменник: Кейт Феррацци
Рік: 2022
Мова: Російська
Жанри: Бізнес-книги
Вікове обмеження: 0

 

Анотація до книги «Неформальне лідерство. Як надихати команду та досягати результатів» Кейт Феррацци

Кейт Феррацці докладно й цікаво, спираючись на понад 30-річний досвід, розповідає: як надихати співробітників та зміцнити корпоративний дух; чого варто уникати в комунікації з колегами та як підвищити їхню продуктивність без стресу та ультиматумів; на чому базується команда мрії; які навички має опанувати неформальний лідер; як переформатувати застарілу модель співпраці та стати керівником, якого хочеться наслідувати.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka