«Не вибачу» Уляна Пас

«Не вибачу» Уляна ПасНазва: Не вибачу
Письменник: Уляна Пас
Рік: 2022
Жанри: Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Не вибачу» Уляна Пас

Вона вірила у щирі та ніжні почуття. Перше кохання захопило її з головою і обіцяло більше ніколи не відпускати. Його сині, як саме море, очі стали сенсом її життя. Та для міцних стосунків потрібні двоє, а він не поспішав поринати у це кохання з головою. Просто брав те, що вона давала, і думав, що так правильно, що так і має бути. Та коли одного разу повернувся додому і її там не застав, зрозумів, що втратив найцінніше.
Ця історія про те, що кохання не буває одностороннім. Для справжніх почуттів потрібні двоє. Чи зможе він усе повернути? А може, відпустити, щоб і надалі не мучити?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka