«Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі» Кел Ньюпорт

«Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі» Кел НьюпортНазва: Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі
Письменник: Кел Ньюпорт
Рік: 2018
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Менеджмент і кадри, Соціальна психологія, Мотивація, Управління, підбір персоналу, Саморозвиток, самовдосконалення

Анотація до книги «Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі» Кел Ньюпорт

«Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі» Кела Ньюпорта — це практичний посібник для тих, хто прагне опанувати одну з найважливіших навичок сучасності — вміння глибоко концентруватися в епоху постійних відволікань. Автор пропонує ефективні стратегії для розвитку здатності занурюватися в роботу, незважаючи на інформаційний шум і залежність від соціальних мереж.

Книга допоможе читачам розумно дозувати інформаційні потоки, вдосконалювати звички та використовувати глибоке фокусування як інструмент для підвищення продуктивності та досягнення успіху в будь-якій сфері діяльності.

Читати онлайн та завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі» Кел Ньюпорт онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.