«Не рідні» Ольга Джокер

Не рідніНазва: Не рідні
Письменник: Ольга Джокер
Жанр: Сучасні любовні романи, Любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Не рідні» Ольга Джокер

– Пробач, що лізу до тебе в душу, – вимовляє Аня. – Як ти після смерті матері? Повернешся в селище або погодишся на пропозицію Самсонова?

– Повернуся в селище. Я не зможу жити під одним дахом з людиною через яку загинула моя найближча людина.

– Даремно ти так, Віт. Кирило пообіцяв своєму батькові оплатити навчання в вузі. Буде нерозумно відмовлятися від такої пропозиції. Сама ти не потягнеш …

Від думки, що мені знову доведеться повернутися в богом забуте селище і працювати там санітаркою, кидає в жар. Я мріяла про вступ до медичного університету і ретельно до цього готувалася. Смерть матері і її чоловіка все перевернула. Тепер я сирота, а людина, яку я зневажаю, дала слово про мене подбати.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka